Opcje przeglądania

W magazynach, zakładach przemysłowych, a nawet na placach budowy często istotne jest wykonywanie prac na niewielkich wysokościach - przykładowo w celu dostania się do towarów lub elementów konstrukcji położonych wyżej. Wówczas wykorzystywane są aluminiowe drabiny i pomosty jezdne, które posiadają stabilną konstrukcję, a jednocześnie niewielką masę. Oferowane przedmioty pozwalają na pracę na wysokości lub dotarcie do stanowiska pracy znajdującego się na podwyższeniu.

Oferowane przez nas pomosty jezdne zostały wyposażone w praktyczne kółka, które znacząco zwiększają mobilność całego produktu. Dzięki nim możliwe jest łatwe przesunięcie konstrukcji w celu przeprowadzenia prac w innym miejscu na terenie obiektu. Posiadają one także poręcze dla zachowania najwyższego możliwego bezpieczeństwa użytkowników, a także przenoszonego towaru.

Zarówno drabiny aluminiowe, jak i pomosty jezdne oferujemy w wielu wariantach wymiarowych - dotyczy to nie tylko ich wysokości, ale również długości i szerokości. Dzięki temu z łatwością dopasują Państwo konstrukcje do indywidualnych potrzeb, dostając się nawet do miejsc o ograniczonej przestrzeni użytkowej. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi modelami i wybrania tego najodpowiedniejszego.

podest typ 452 podest typ 452
Cena: 413,28 zł (netto: 336,00 zł )
podest typ 453 podest typ 453
Cena: 455,10 zł (netto: 370,00 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl