Ekonomiczne rozwiązanie porządkowe, dzięki któremu miejsce pracy pozostanie estetyczne, jednocześnie nie utrudniając pracownikom realizacji obowiązków służbowych. Właśnie to zapewniają stojaki na worki na śmieci, które pozwalają łatwo zorganizować miejsce na odpady, nie zajmując znaczącej przestrzeni użytkowej na terenie obiektu. Prosta konstrukcja ułatwia korzystanie i wymianę worków. Idealne w miejscach, gdzie konieczne są tymczasowe rozwiązania.

Stojaki na worki na śmieci przygotowaliśmy w kilku atrakcyjnych wariantach modelowych. Obejmują one nie tylko zróżnicowaną konstrukcję, ale dostępność kilku pokryw, które można wykorzystać przykładowo w celu segregowania odpadów. Dla Państwa największej wygody przygotowane zostały również uchwyty z pokrywą, które można przymocować bezpośrednio do ściany. Wystarczy zamontować w nich worki o odpowiedniej pojemności, a po ich zapełnieniu łatwo je zdemontować oraz wymienić. Jest to doskonałe rozwiązanie dla warsztatów oraz zakładów przemysłowych, które korzystają przez dłuższy okres czasu z pojemników na odpady w wybranym miejscu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi stojakami na worki na śmieci i wybrania najodpowiedniejszych modeli do Państwa obiektu.

stojak na 3 worki na śmieci stojak na 3 worki na śmieci
Cena: 455,00 zł (netto: 369,92 zł )
szt.
zobacz więcej
Stojak na worek – na kołach Stojak na worek – na kołach
Producent: U.E.
Cena: 195,00 zł (netto: 158,54 zł )
Stojak na worek na śmieci Stojak na worek na śmieci
Cena: 175,00 zł (netto: 142,28 zł )
uchwyt na worek mocowany do ściany uchwyt na worek mocowany do ściany
Cena: 99,00 zł (netto: 80,49 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl