Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 190,00 zł

Cena regularna: 3 700,00 zł

2 593,50 zł

Cena regularna: 3 008,13 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Szafy kartotekowe ze względu na ich konstrukcję mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie.

W biurach, a także w warsztatach oraz zakładach przemysłowych często przechowywane są różnego rodzaju dokumenty - dotyczące zarówno Klientów i zleceń, jak i ogólnej działalności samej firmy oraz pracowników. Aby ich nie zgubić lub uszkodzić wszystkie arkusze papieru należy odpowiednio przechowywać - a wykorzystywane do tego są szafy kartotekowe, które znajdą Państwo w tej części naszego bogatego asortymentu.

Nasze szafy aktowe idealnie sprawdzą się w placówkach medycznych, gabinetach lekarskich, urzędach, bibliotekach, szkołach i uczelniach oraz wszędzie tam, gdzie prowadzona jest ewidencja dokumentacji. Bez względu na to czy dokumenty dotyczą akt osobowych czy spraw księgowych, szafy kartotekowe przystosowane są do tego by z powodzeniem przechowywać w nich:

  • teczki zawieszkowe i segregatory,
  • kartoteki, w tym kartoteki medyczne,
  • karty osobowe,
  • płyty CD,
  • indeksy studenckie

Dlaczego warto zaopatrzyć swoją firmę w szafy kartotekowe?

Szafy kartotekowe mają specjalną konstrukcję. Wyróżniają się charakterystyczną budową, na którą składają się głównie wysuwane szuflady. Ułatwia to porządkowanie oraz dostęp do akt, dokumentów, itp. Ponadto szafy aktowe posiadają mechanizmy, które uniemożliwiają wysunięcie kilku szuflad jednocześnie. Zabezpiecza to mebel przed upadkiem, gdyż dopuszczalne obciążenie poszczególnych szuflad jest wysokie i może wynosić 50 kg. Szuflady są przy tym zamocowane na teleskopowych, wysuwanych prowadnicach kulkowych posiadających blokadę chroniącą przed ich wypadnięciem. Dzięki odpowiedniemu oznaczeniu poszczególnych teczek lub arkuszy papieru, można z łatwością przeszukać zawartość każdej szuflady i sprawnie znaleźć to, czego potrzebowaliśmy. Znacząco ułatwia to również uporządkowanie dokumentów - w różnych szufladach mogą znaleźć się akta dotyczące innych spraw.

Szafy aktowe zamyka się przy pomocy pojedynczego, centralnego zamka, który blokuje jednocześnie wszystkie szuflady. Jest to wygodne rozwiązanie, pozwalające w prosty sposób zadbać o bezpieczeństwo wszystkich dokumentów.

Nasze szafy kartotekowe dostępne są w kilku wariantach wymiarowych oraz konstrukcyjnych. Mogą one posiadać nawet pięć szuflad o zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu znacznie lepiej dopasują je Państwo do potrzeb firmy oraz poszczególnych pracowników. Dużym atutem wyróżniającym nasze szafy aktowe jest trwałość i solidność ich konstrukcji, dzięki wysokiej jakości materiałów, w tym użytej blachy stalowej, jak również wykończeniu zabezpieczającemu. Nie trzeba się przy tym martwić o poziom i jakość podłogi, na której będą stały. Szafy wyposażone są bowiem w stopki regulacyjne, którymi można wypoziomować mebel. Ma to szczególne znaczenie dla poprawnej pracy szuflad, szczególnie wtedy, gdy szafy stoją na nierównym podłożu. Dzięki stopkom można tak wyregulować mebel, by szafka aktowa stała prosto, co pozwoli uniknąć zjawiska samoczynnego otwierania się szuflad.

Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych produktów.

Szafa kartotekowa Szk 101 dwu szufladowa Szafa kartotekowa Szk 101 dwu szufladowa
Producent: MALOW
Cena: 565,80 zł (netto: 460,00 zł )
Szafa kartotekowa Szk 201 trzy szufladowa II gatunek Szafa kartotekowa Szk 201 trzy szufladowa II gatunek
Producent: MALOW
Cena: 690,00 zł (netto: 560,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa Szk 301 cztero szufladowa Szafa kartotekowa Szk 301 cztero szufladowa
Producent: MALOW
Cena: 1 440,00 zł (netto: 1 170,73 zł )
Szafa kartotekowa Szk 301/5 pięcio szufladowa Szafa kartotekowa Szk 301/5 pięcio szufladowa
Producent: MALOW
Cena: 1 400,00 zł (netto: 1 138,21 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl