W biurach, a także w warsztatach oraz zakładach przemysłowych często przechowywane są różnego rodzaju dokumenty - dotyczące zarówno Klientów i zleceń, jak i ogólnej działalności samej firmy oraz pracowników. Aby ich nie zgubić lub uszkodzić wszystkie arkusze papieru należy odpowiednio przechowywać - a wykorzystywane do tego są szafy kartotekowe, które znajdą Państwo w tej części naszego bogatego asortymentu.

Szafy kartotekowe mają specjalną konstrukcję. Wyróżniają się charakterystyczną budową, na którą składają się głównie wysuwane szuflady. Ułatwia to porządkowanie oraz dostęp do akt, dokumentów, itp. Dzięki odpowiedniemu oznaczeniu poszczególnych teczek lub arkuszy papieru, można z łatwością przeszukać zawartość każdej szuflady i sprawnie znaleźć to, czego potrzebowaliśmy. Znacząco ułatwia to również uporządkowanie dokumentów - w różnych szufladach mogą znaleźć się akta dotyczące innych spraw.

Nasze szafy kartotekowe dostępne są w kilku wariantach wymiarowych oraz konstrukcyjnych. Mogą one posiadać nawet pięć szuflad o zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu znacznie lepiej dopasują je Państwo do potrzeb firmy oraz poszczególnych pracowników. Zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacją dostępnych produktów.

Szafa kartotekowa Szk 201 trzy szufladowa II gatunek Szafa kartotekowa Szk 201 trzy szufladowa II gatunek
Cena: 492,00 zł (netto: 400,00 zł )
szt.
zobacz więcej
Szafa kartotekowa Szk 301 cztero szufladowa Szafa kartotekowa Szk 301 cztero szufladowa
Cena: 731,85 zł (netto: 595,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl