Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 190,00 zł

Cena regularna: 3 700,00 zł

2 593,50 zł

Cena regularna: 3 008,13 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Dlaczego warto zaopatrzyć się w pomosty jezdne?

Dlaczego warto zaopatrzyć się w pomosty jezdne?

Pomosty jezdne to urządzenia ułatwiające pracę w magazynach, zakładach przemysłowych, halach, czy też sklepach wielkopowierzchniowych, w których towary składowane są na wysokich regałach.

Gdzie stosowane są pomosty jezdne?

Pomosty jezdne stosowane są wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiego dostępu do materiałów usytuowanych na dużej wysokości, jak również gwarantują bezpieczny dostęp do wysokich maszyn lub urządzeń zawieszonych ponad sufitem, w celu codziennej obsługi, czy też usunięcia awarii.  Są one bardzo mocne, bezpieczne i lekkie, dzięki czemu szybko i sprawnie można je przenosić z miejsca na miejsce. Wyposażone są w praktyczne kółka i poręcze, które pozwalają możliwie najwyższe bezpieczeństwo użytkowników oraz przenoszonego materiału. Korzystają z nich pracownicy związani bezpośrednio z produkcją, a także specjaliści działów utrzymania ruchu. Duży wybór pomostów jezdnych znajdziemy w sklepie Taurus. Można wybrać odpowiednią dla swoich potrzeb wysokość, długość i szerokość tego urządzenia.

Jakie są zalety stosowania pomostów jezdnych?

Pomosty jezdne są niezwykle proste w obsłudze, zapewniają komfort i wysokie bezpieczeństwo prowadzonych prac. Dużą ich zaletą jest możliwość prostego przemieszczania oraz szybka gotowość do wykorzystaniaŁatwość przemieszczania się gwarantują kółka, w które wyposażony jest pomost. Pomosty jezdne stwarzają możliwość wygodnej pracy, tworząc samodzielne miejsce pracy na wysokości. Obsługą takiego urządzenia z powodzeniem może zająć się jeden pracownik, który bez problemu i bez konieczności użycia dużej siły może dopasować jego ustawienie do swoich potrzeb. Bezpieczeństwo pracy zwiększa zespolone połączenie poręczy z barierką platformy. Jest to idealne rozwiązanie do prac przy obsłudze regałów. Mała szerokość tego typu rozwiązania sprawia, że bez problemów można z niego dostać się do wielu miejsc, nie tylko na dużej przestrzeni, ale i w wąskich przejściach pomiędzy regałami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl