Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 190,00 zł

Cena regularna: 3 700,00 zł

2 593,50 zł

Cena regularna: 3 008,13 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Dobór wymiarów regałów, a wielkość magazynu

Dobór wymiarów regałów, a wielkość magazynu

Dobra organizacja jest podstawą efektywnej pracy i sprawnego działania. Uporządkowanie warto wprowadzić nie tylko w dużych magazynach, ale również w przestrzeniach, w których wszystko wydaje się być "pod ręką". Jednym ze sposobów na zwiększenie uporządkowania jest zastosowanie regałów metalowych. Jak dobrać ich wymiary do dostępnej powierzchni magazynu? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Jak dobrać wymiary regałów do powierzchni magazynu?

Wymiary regałów mogą różnić się w zależności od naszych potrzeb. Dwie podstawowe cechy to oczywiście wysokość i szerokość. Dobierając wspomniane parametry należy dopasować je do dostępnej przestrzeni. Jest to szczególne ważne w niewielkich halach, gdzie znaczenie ma każdy centymetr powierzchni.

W większych magazynach warto wykorzystać regały o większych wymiarach. Umożliwia to sprawne segregowanie niezbędnych elementów i maksymalne zagospodarowanie przestrzeni. Główna zasada mówi jednak, że regały mają być wygodne i umożliwiać swobodne sięganie po potrzebne przedmioty.

Jak dopasować regał metalowy do potrzeb?

Na jakie jeszcze cechy warto zwrócić uwagę, by dopasować regały metalowe do naszych potrzeb? Oto najważniejsze czynniki:

  • opcja dopasowania do potrzeb np. poprzez zastosowanie nóg wykonanych z kątownika perforowanego, który umożliwia regulowanie wysokości i rozstawu półek,
  • możliwość łączenia regałów w ciągi i szeregi, co pozwala na uzyskanie solidnej konstrukcji, której nośność sięga nawet 180 kilogramów,
  • uniwersalność i możliwość zastosowania w przestrzeniach o odmiennych cechach, takich jak piwnice, spiżarnie, garaże, sklepy, a także archiwa.

Jeśli więc chcesz wykorzystać najwyższej klasy regały metalowe, zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej szerokie oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl