Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 260,00 zł

Cena regularna: 3 700,00 zł

2 650,41 zł

Cena regularna: 3 008,13 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Jak ułatwić sobie przewożenie ciężkich rzeczy w ogrodzie?

Jak ułatwić sobie przewożenie ciężkich rzeczy w ogrodzie?

Prace w ogrodzie wymagają sporo krzepy i różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego, elektronarzędzi czy też maszyn, które pozwolą nie tylko wykonać szybciej dany rodzaj prac, ale przede wszystkim przyczynią się do ochrony zdrowia osób zajmujących się terenem zielonym czy to na terenie własnej posesji, czy w ramach wykonywanej pracy zarobkowej. Zobaczmy, jak rozwiązać problem przewożenia ciężkich przedmiotów w ogrodzie? Jakie narzędzia lub przedmioty będą pomocne do noszenia ciężarów?

Przyrządy do przenoszenia ciężkich przedmiotów

W przypadku prac ogrodowych nie rzadko zdarza się konieczność przenoszenia różnego rodzaju ciężkich przedmiotów z jednego miejsca w drugie. Bez względu na dystans, jaki będzie do pokonania trzeba i powinno się zadbać o odpowiednie odciążenie kręgosłupa i pleców. Pomocne będą w tym skorzystanie z różnego rodzaju wózków transportowych, jak np. dwukołowe wózki do beczek, butli z gazem, czy zwykle wózki standardowe, które poradzą sobie z przewożeniem większej ilości skrzynek, kartonów, czy pudeł. W przypadku sadownictwa i ogrodnictwa, gdzie poza pracami rolniczymi jest jeszcze konieczność prowadzenia szeregu prac magazynowych, nie można pominąć wózków paletowych  o zróżnicowanym udźwigu, długości i wysokości.

Wózki ogrodowe i gospodarcze — podstawa w każdym ogrodzie

Pracując na otwartej przestrzeni, warto wykorzystać wózki ogrodowe i gospodarcze, które ułatwią zabieranie ze sobą dość sporej ilości potrzebnego sprzętu, akcesoriów, czy też materiałów ogrodniczych jak np. worki z nawozem, czy ziarnem. Od wyżej wymienionych rodzajów wózków różnią zwiększoną średnicą kół, celem zwiększenia ich mobilności w trudnym terenie. Można zaopatrzyć się osobno w modele do przewożenia donic, kamieni, skrzyń. Pozwalają one bezpieczenie transportować ładunki o wadze sięgającej nawet 200 kg.

Poza tym warto mieć oczywiście podstawowy sprzęt transportowy w postaci taczek z jednym lub dwoma kołami, które służą zwykle do przewozu ziemi kompostowej, czy też odpadów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl