Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 190,00 zł

Cena regularna: 3 700,00 zł

2 593,50 zł

Cena regularna: 3 008,13 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Drabiny jezdne - charakterystyka i działanie

Drabiny jezdne - charakterystyka i działanie

Drabina to uniwersalny produkt używany głównie na placach budowy i w magazynach, ale także w domach, na przykład podczas sprzątania. Bez użycia drabiny trudno wyobrazić sobie montaż niektórych konstrukcji – dzięki niej możliwe jest bowiem dotarcie do położonych wyżej miejsc i praca na niewielkich wysokościach. Ciekawym wariantem wspomnianego produktu są drabiny jezdne, których budowa wzbogacona o kółka czyni je produktami niezwykle praktycznymi, a przede wszystkim mobilnymi.

Cechy szczególne drabiny jezdnej

Podesty i drabiny jezdne wyposażone są w kółka umożliwiające szybkie i sprawne przemieszczanie produktu. Ta właściwość doskonale sprawdza się przede wszystkim na obszarach wymagających pracy na wysokości w zmiennych lokalizacjach. Dedykowane temu drabiny charakteryzują się niewielką masą idącą w parze ze stabilną konstrukcją i obecnością poręczy gwarantujących bezpieczeństwo jej eksploatacji. Drabiny jezdne znaleźć można w zróżnicowanych wariantach wymiarowych, co pozwala na dobranie produktu, spełniającego wymagania  i potrzeby konkretnego obszaru pracy.

Warto podkreślić, że na komfort użytkowania drabiny wpływa też obecność mechanizmów blokujących kółka drabiny, co zapobiega niechcianym ruchom konstrukcji. Barierki platformy roboczej oraz poręcze można  zdemontować, co jeszcze bardziej ułatwia przemieszczanie produktu, szczególnie na obszarach o ograniczonej przestrzeni.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl