Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 300,00 zł

Cena regularna: 3 600,00 zł

2 682,93 zł

Cena regularna: 2 926,83 zł

szt.
wózek paletowy AC 25 koła poliuretan 2500kg dł. 1150mm
wózek paletowy AC 25 koła poliuretan 2500kg dł. 1150mm

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 339,00 zł

1 056,10 zł

Cena regularna: 1 088,62 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Jak bezpiecznie przechowywać narzędzia w magazynie?

Jak bezpiecznie przechowywać narzędzia w magazynie?

Nieprawidłowe przechowywanie narzędzi może doprowadzić do ich szybszego zniszczenia i tym samym konieczności zakupu nowych. Właśnie dlatego firmowe magazyny muszą być właściwie wyposażone, aby uniknąć rdzewienia, zalania czy nieumyślnego uszkodzenia. Jakie są najbardziej przydatne w przestrzeniach magazynowych?

Pojemniki z tworzywa sztucznego

Aby usprawnić wyszukiwanie narzędzi do pracy, istotne jest ich odpowiednie pogrupowanie, zazwyczaj według kategorii. Doskonale przydają się do tego celu pojemniki z tworzywa sztucznego, które dodatkowo pełnią funkcję głównego zabezpieczenia przed uszkodzeniami zwłaszcza, gdy są w całości zabudowane. Są one dodatkowo poręczne, dzięki czemu w razie potrzeby można wynieść je z magazynu i zanieść w miejsce wykonywania bieżących prac.

Takie pojemniki warsztatowe cechują się również niską ceną oraz wysoką wytrzymałością, dlatego można używać ich przez długi okres czasu.

Regały metalowe

Odpowiednio posegregowane w pojemnikach narzędzia muszą być następnie ulokowane na solidnych oraz stabilnych regałach metalowych, które również mamy w ofercie naszej firmy.

Dzięki nim nie trzeba obawiać się, że z powodu obciążenia dojdzie do złamania i tym samym uszkodzenia cennych narzędzi znajdujących się w magazynach. To jednak nie wszystkie ich atuty. Metal również doskonale się prezentuje i to nawet po wielu latach użytkowania, dlatego przestrzeń magazynowa wygląda bardziej schludnie. Sprawia to, że również samym pracownikom łatwiej utrzymać w niej porządek.

Szafy ognioodporne

W magazynach mogą znajdować się również materiały łatwopalne. Aby zagwarantować im większe bezpieczeństwo, można umieszczać je w specjalnych szafach ognioodpornych. Zazwyczaj są one wykorzystywane w magazynach laboratoriów czy halach przemysłowych, aby zabezpieczyć potencjalne groźne materiały i narzędzia wykorzystywane do pracy.

Inwestycja w odpowiednie systemy przechowywania narzędzi w magazynach to w perspektywie czasu duża oszczędność kosztów. To właśnie dzięki nim można dłużej korzystać z urządzeń, które często są drogie i wysoce zaawansowane. Jeśli potrzebują Państwo takich rozwiązań, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Doradzimy ich w wyborze zwłaszcza przy organizowania nowego magazynu, czy renowacji już użytkowanego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl