Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 190,00 zł

Cena regularna: 3 700,00 zł

2 593,50 zł

Cena regularna: 3 008,13 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Do czego służą tace ociekowe?

Do czego służą tace ociekowe?

Każdego dnia korzystamy z wielu zaawansowanych rozwiązań, które wydają się tak oczywiste, że nie zwracamy uwagi na ich rolę. Warto jednak pamiętać, że często nawet niepozorne elementy mają bardzo duże znaczenie. Dobrym tego przykładem są tace ociekowe. Czym się one charakteryzują? I gdzie znajdują swoje zastosowanie? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Tace ociekowe – gdzie są wykorzystywane?

Tace ociekowe to produkty najwyższej jakości, które występują w różnych wariantach. W zależności od sytuacji możemy dobrać rozwiązania odmienne pod względem wymiarów, pojemności, nośności, wagi, a także kolorów. Na uwagę zasługuje fakt, że polietylen, z którego wykonane są nasze tace, wykazuje doskonałą odporność – nawet na substancje chemiczne. To sprawia, że tace ociekowe mogą być wykorzystywane w wielu sytuacjach.

Gdzie można je spotkać? Taca ociekowa sprawdza się doskonale wszędzie tam, gdzie korzysta się z substancji chemicznych i olejów. Chodzi tu m.in. o warsztaty samochodowe, lakiernie, a także firmy remontowe czy zakłady przemysłowe. Produkt ten można umieścić nawet na drabinie, co jeszcze szczególnie ważne w trakcie wykonywania prac na wysokościach.

Na uwagę zasługuje także fakt, że dołączoną do tacy kratownicę można swobodnie zdjąć, co ułatwia proces czyszczenia poszczególnych elementów.

Co warto wiedzieć o tacach ociekowych?

Oto kilka najważniejszych informacji, które warto wiedzieć o tacach ociekowych:

  • produkty te muszą być dobrze wyprofilowane, powinny także posiadać nóżki mocujące,
  • ich konstrukcja – mimo że prosta – powinna być stworzona z najwyższą dbałością o szczegóły, a jej wymiary powinny być precyzyjnie dopasowane do potrzeb,
  • aby zachować bezpieczeństwo i efektywność pracy konieczne jest dbanie o stan tacy ociekowej, w tym o jej czystość,
  • materiał, z jakiego wykonana jest taca powinien być wytrzymały na uderzenia i wstrząsy, a także na zmiany temperatur,
  • mimo najwyższej jakości materiału należy przestrzegać zaleceń producenta co do przechowywania substancji kwasowych i zasadowych, a także ogólnej temperatury.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl