Producenci
Promocje
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł
wózek masztowy MS1016 1000kg /1600mm regulowany rozstaw wideł

3 190,00 zł

Cena regularna: 3 700,00 zł

2 593,50 zł

Cena regularna: 3 008,13 zł

szt.

Dane kontaktowe

Email: taurus.wroc@gmail.com
Tel. 501 499 634
Tel. stacjonarny 71 345 77 28

Nasz adres

TAURUS
ul. Bystrzycka 26
50-001 Wrocław

Szafy BHP i gospodarcze

W wielu przedsiębiorstwach obowiązuje wybrany dress code - wcale nie dotyczy to wyłącznie kombinezonów i innej odzieży roboczej, ale również garniturów. Pracownicy, którzy z dowolnych powodów nie mogą lub nie chcą przyjechać już odpowiednio ubrani, powinni mieć możliwość łatwego przebrania się, a przede wszystkim bezpiecznego przechowania swojej odzieży. Zarówno tej, w której przyjechali, jak i tej, która niezbędna jest do wykonywania obowiązków służbowych. W obu celach doskonale sprawdzają się szafy BHP i gospodarcze.

Konstrukcja

Szafy BHP i gospodarcze najczęściej zostają wykonane z metalu (z odpowiednio zabezpieczonych blach), dzięki czemu pozostają solidne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Często są także wyposażone w zamki na klucz, aby zapewnić najwyższe możliwe bezpieczeństwo przedmiotom pozostawionym w środku przez właściciela, chroniąc je przed potencjalnym włamaniem. Wewnątrz można znaleźć kilka praktycznych półek, a także miejsce na wieszaki lub wysokie przedmioty stojące, jak przykładowo miotły oraz mopy.

Zastosowanie

Szerokie zastosowanie tego rodzaju konstrukcji sprawia, że są one powszechnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach, zakładach przemysłowych, a także na placach budowy. Jak już zostało wspomniane powyżej, najczęściej wykorzystuje się szafy BHP w celu przechowania odzieży roboczej lub prywatnej (podczas realizacji obowiązków służbowych). Jednak doskonale sprawdzają się również w celu bezpiecznego rozmieszczenia różnego rodzaju oprzyrządowania oraz akcesoriów będących obowiązkową częścią ubrań roboczych - kaski, hełmy, rękawice oraz obuwie.

W szafach gospodarczych oraz BHP docelowo najczęściej przechowuje się dwa główne rodzaje przedmiotów - wspomnianą już wyżej odzież roboczą, a także środki czystości i pielęgnacyjne oraz innego rodzaju preparaty gospodarcze. Od standardowych płynów do mycia podłóg, po dedykowane środki przeznaczone do usuwania toksycznych oraz niebezpiecznych substancji. Wszystko, co może wspomóc pracowników w utrzymaniu porządku na terenie przedsiębiorstwa, zakładu przemysłowego, a także placu budowy.

Nasza oferta

W asortymencie firmy Taurus można znaleźć solidne szafy gospodarcze i BHP w wielu wariantach konstrukcyjnych oraz wymiarowych. Wszystkie zostały wykonane z solidnych blach, dzięki czemu nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne oraz uniemożliwiają dostanie się do środka zanieczyszczeń. Aby uniemożliwić przyszłym użytkownikom przechowywanie wewnątrz przedmiotów wartościowych, w konstrukcji zostały uwzględnione zamki na klucz, które uniemożliwiają osobom włamanie się do środka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szafami BHP oraz gospodarczymi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl