Oferujemy Państwu uniwersalne w zastosowaniu i bardzo wytrzymałe regały metalowe, które dzięki wysokiej nośności oraz stabilności, sprawdzają się zarówno w domach i piwnicach, jak również w magazynach, sklepach czy na halach produkcyjnych. Polecamy meble wyposażone w półki paździerzowe i metalowe, a także warianty biblioteczne, idealne do składowania dużych ilości dokumentów, segregatorów czy akt. Znajdujące się w naszym asortymencie regały mogą posiadać maksymalne obciążenie liczone w tonach, a ich wytrzymałość wynika z zastosowania blach zimnowalcowanych oraz lakierowania farbami proszkowymi. Dostępne są różne wersje tych mebli, które różnią się wymiarami, liczbą i rodzajem półek oraz nośnością. Inwestycja w któryś z dostępnych produktów to gwarancja wieloletniego użytkowania i dużej funkcjonalności.

Z półką metalową

Tego rodzaju rozwiązania to doskonała propozycja dla sklepów i magazynów, które wykorzystują wyłącznie solidne regały metalowe. Dzięki półce z tego samego materiału utrzymają one nawet większe obciążenia, jednocześnie doskonale prezentując się na terenie obiektu.

Z półką paździerzową

Oferujemy Państwu regały metalowe z półką paździerzową, które doskonale radzą sobie z towarami o łącznej wadze sięgającej nawet 180 kilogramów. U nas znajdą je Państwo w wielu wariantach wymiarowych, aby doskonale sprawdziły się w każdym pomieszczeniu.

Biblioteczne

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy także regały metalowe biblioteczne, które są nie tylko solidne, ale również wysoce stabilne. Można z powodzeniem wykorzystywać je jako wyposażenie dwustronne, jak i jednostronne - w zależności od potrzeb magazynu bądź Państwa sklepu.

Regał zaczepowy 200kg/p 2000x1000x500 Regał zaczepowy 200kg/p 2000x1000x500
Cena: 404,92 zł (netto: 329,20 zł )
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl